Vene keele õpetaja

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 452793

Tööpakkumise number

452793

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda õpetajat, kes on avatud meelega, loov ning valmis osalema meeskonnatöös.
Pakume osalist tööaega (0.5), tunde suuremas osas 10.-11. klassides ning üksikud tunnid 6.- 9. klassides.
Võib ka arutada täistööajaga töötamist tuues välja tegevused (nt haridustehnoloogi roll jne), millega ollakse valmis panustama kooli arengusse ülejäänud osa üldtööajast.
Tööga alustamine võimalusel 09.01.2017

Nõudmised kandidaadile

- magistrikraad,
- avatus haridusuuendustele,
- soov ennast harida ja oskus ennast analüüsida,
- igapäevane arvutikasutamise oskus,
- positiivsus

Ettevõte pakub

- mentorit esimesel aastal (koolikultuuriga kurssi viija),
- võimalust osaleda kooli sisestel ja välistel üritustel,
- eneseteostamise võimalust,
- õpetaja kutse taotlemist, kui magistrikraad ei ole omandatud haridusvaldkonnas,
- arenevas meeskonnas töötamist.

Töö iseloom

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2016

Tallinna Kunstigümnaasium asub Põhja-Tallinnas kiiresti arenevas piirkonnas. Kooli põhiväärtused on loovus, avatus ja koostöö. Nende väärtuste kaudu anname õpilastele arengukohase ja hea hariduse.