Ostu- ja laospetsialist

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 452239

Tööpakkumise number

452239

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ostu- ja laotööspetsialisti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- tootmiseks vajalike toorainete, pakendite, puhastusainete jms. sisseostmine;
- suhtlemine hankijatega;
- laovarude jälgimine ja optimaalsete laoseisude tagamine;
- kaupade vastuvõtmine ja hoiukohtadele paigutamine;
- materjalide väljastamine laost;
- laoarvestuse pidamine;
- inventuuride korraldamine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

- laomajanduse aluste tundmine;
- hea arvutikasutamise oskus;
- hea analüüsivõime;
- iseseisva töö oskus;
- ausus ja vastutustunne;
- täpsus;
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus lao- või ostuspetsialistina.

Ettevõte pakub

Pikaajalist töösuhet.
Sõbralikku töökollektiivi.
Võimalust enesearendamiseks.

Töö iseloom

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2016

AS Euroleib on asutatud 1997 aastal Paides. Valmistame laia valikut
pagari- ja kondiitritooteid. Lisaks tavapärastele toodetele valmistame ka gluteeni-, laktoosi- ja
suhkruvabu küpsetisi. Kaupa tarnime üle Eesti. Aastal 2015 võtsime
kasutusele kaubamärgi "Marta Pagar". Oma töötajatele pakume toredat ja
sõbralikku kollektiivi, kus on võimalus end pidevalt täiendada.