Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269863

Videovalvetehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Videovalveseadmestiku paigaldamine, hooldamine
- Teenindusobjekti töös esinevate vigade ja talitushäirete kõrvaldamine
- Võrguserverite ja sideserverite töös esinevate vigade ja talitushäirete kõrvaldamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

- Sa pole kriminaalkorras karistatud
- Omad tehnilist haridust või töökogemust
- Sul on B-kategooria juhiload
- Sul on head teadmised arvutivõrkude toimimisest

Ettevõte pakub

- Põhipalka
- Tööks vajalikke vahendeid
- Väljaõpet

Tööpakkumise number
#269863