Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320699

Videovalve tehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Videovalveseadmestiku paigaldamine, hooldamine
- Teenindusobjekti töös esinevate vigade ja talitushäirete kõrvaldamine
- Võrguserverite ja sideserverite töös esinevate vigade ja talitushäirete kõrvaldamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

- Sa pole kriminaalkorras karistatud
- Omad tehnilist haridust või töökogemust
- Sul on B-kategooria juhiload
- Sul on head teadmised arvutivõrkude toimimisest

Ettevõte pakub

- Põhipalka
- Tööks vajalikke vahendeid
- Väljaõpet

Tööpakkumise number
#320699

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
23. september 2013

Securer OÜ põhitegevusalaks on videovalvesüsteemide projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine. Ettevõtte kontor asub Tartus, kuid töid ja teenuseid osutab ettevõte üle kogu Eesti.

Vaata rohkem