Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #484089

Videovalve operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Videovalve teostamine kaubandusobjektil, infovahetus ja suhtlemine turvatöötajate ning klientidega, visuaalsete ringkäikude teostamine. Töö on vastutus- ja vaheldusrikas.

Ootused kandidaadile

Vastavalt turvaseaduse nõuetele:
vähemalt 19.a. vana
vähemalt põhiharidusega,
laitmatu minevik; hea tervis,
hea eesti ja vene keel oskus,
kogemused ja oskused arvutitega töös.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus turvatöötajana ja turvatöötaja kutsetunnistus
Ootame: oskust jälgida korraga mitut ekraani ja selle läbi ennetada vargusi, julgust ja tegutsemisindu.
Kandidaadile palve helistada tel 648 8020 ja leppida kokku töövestluse aeg

Ettevõte pakub

Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega;
stabiilset sissetulekut;
konkurentsivõimelist palka koos seadusest tulenevate tasudega (ületunnitasu jne) ja võimalust teenida tulemustasu õigusrikkujate tabamisel ja politseile üleandmisel kuni 100 €;
vormiriietust;
vajadusel erialast koolitust;

Lisainfo

Kandideerida saab firma kontoris tööpäevadel kella 09:00 - 11:00 ja 14:00 - 16:00
kaasa võtta:
1. isikutunnistus,
2. haridust tõendav dokument,
3. turvatunnistus,
4. vene õppekeelega kooli lõpetanutel B2 eestikeele oskuse tunnistus.

Tööpakkumise number
#484089

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 700 - 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. juuli 2017
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2017

Grifs AG on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub turvateenuseid kolmes Balti riigis ning Skandinaavias. Grifs AG spetsailiseerub kaubanduskeskuste, kaupluste, hotellide ning muude suurte hoonete turvamisel. Tänase seisuga pakub Grifs AG tööd üle 1700 turvatöötajale üle Baltikumi.

Vaata rohkem