Värsked tööpakkumised

Videotehnik-insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96147

Tööpakkumise number

96147

Töö kirjeldus

Sinu tööks on mobiilse ja statsionaarse satelliitsidejaama haldamine: ülekandeaegade broneerimine satelliidi omanikfirmas, vajamineva tehnika komplekteerimine, ülekandebussiga võttepaigale sõitmine, satelliidi seadistamine, ülekande ettevalmistamine koos meeskonnaga, tehnikaga opereerimine ning vajadusel võtte- ja helitehnika peenseadistamine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt kesk-eriharidus (soovitavalt tehniline)
  • baasteadmised audio-video tehnikast
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
  • inglise keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb:
  • C-kategooria juhilubade olemasolu või valmisolek neid omandada
  • varasem töökogemus elektroonika ja tehnikaga
  • positsioneerimistehnika tundmine
  • vene keele oskus suhtlustasandil

  • tööd Baltikumis ainulaadse satelliitsidejaama operaatorina
  • liikuvat tööd ning põnevaid kohtumisi uudiskünnist ületavate persoonidega
  • ühtset meeskonda ja lõbusaid ühisüritusi
  • satelliitsidejaama juhtimise alast väljaõpet Euroopas
  • mehele väärilist töötasu

Lisainfo

Palun lisa kandideerimisel lühike kaaskiri enda kohta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2007
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2007

Filmimees on üks juhtivatest Eesti teleproduktisooni ettevõtetetest, mis loodi 1995.aastal. Meie toodangust moodustavad 50% telesaated, 20% tõsielu-, reklaam- ja mainefilmid ning 30% erinevad multimeediateenused ja professionaalse videotehnika rent. Toodame teleuudiseid välisriikide telejaamadele, rendime välja salvestustehnikat, pakume monteerimis- ja teleülekannete vahendamist ning TV uudismaterjalide edastamise võimalust valguskaablivõrgu ja Sirius 2 satelliidi kaudu. Meie tehnikaga üles võetud uudislõike kasutavad Soome MTV3 ja Nelonen, Saksamaa DW ja Venemaa RTR. Samuti suured uudisteagentuurid nagu Reuters, APTN jt. Sel hooajal on Filmimees tootnud ligi 180 tundi originaalsaateid Eesti telekanalitele. Seoses uue liikuva satelliitsidejaama soetamisega vajame oma meeskonda täiendust...