Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672151

VIDEOKODEERIJA / ANDMESISESTAJA

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* postisaadetistelt andmete sisestamine andmebaasidesse ; andmete videokodeerimine

Ootused kandidaadile

* kiirus ja täpsus
* eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
* hea arvuti kasutamise oskus
* hea rutiinitaluvus

* eelnev analoogne töökogemus tuleb kasuks .

Ettevõte pakub

* Huvitavat  tööd
* tulemusest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Tööaeg P-R vastavalt graafikule ajavahemikus 08.00/09.00-18.30.00

Tasuta transport Tallinnast töökohta ja tagasi.

Tööpakkumise number
#672151

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. november 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem