Värsked tööpakkumised

Videode töötleja-monteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89519

Tööpakkumise number

89519

Töö kirjeldus

E-õppe programmides ning ettevõtteid tutvustavates presentatsioonides kasutatavate videode valmistamine toorest filmitud materjalist.

Filmitud materjal võib olla erineva kvaliteediga, sõltuvalt selle tootjast - tootjaks võib olla meie professionaalne koostööpartner või vahel ka klient ise.

Videode töötleja-monteerija tööülesanneteks on:

  • kogu algmaterjali läbi vaatamine ja sorteerimine
  • lähtuvalt ülesandepüstitusest sobiliku materjali väljavalimine ja montaazh
  • tervikliku, professionaalse ja ülesandepüstitusele vastava video valmistamine
  • vajadusel efektide lisamine - erinevad aknad ühes aknas, üleminekud, suurendused jne
  • vajadusel (üldjuhul etteantud) muusika ja helitekstide lisamine

Kuna töömaht on väiksem, kui täiskoormusega töö, siis pakume koostööd (vähemalt esialgu) projektipõhiselt.
Kui koostöö laabub hästi, siis töömahu kasvades oleme valmis pakkuma ka täiskohaga tööd.

Nõudmised kandidaadile

  • Tööks vajalikud erialased oskused, videotöötlustarkvara hea tundmine
  • Huvi antud töö vastu ning soov seda hästi teha
  • Oskus ja tahtmine süveneda ning mõista ülesandepüstitust
  • Täpsus kokkulepetest kinnipidamisel

Ettevõte pakub

  • Skandinaavia ettevõttele omast töötajakesksust
  • Meeldivalt rahulikku ja professionaalset töökeskkonda
  • Võimalust ja abi enda oskuste ja teadmiste arendamisel
  • Tunnustust hästi tehtud tööle
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2006

Chiron Media on Norra multimeediakompanii, mille peamisteks toodeteks on mitmesugused e-õppe- ja treeningprogrammid üksikisikutele, juhtidele ja organisatsioonidele.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele professionaalseid ja tänapäevaseid e-õppe lahendusi ning olla oma töötajatele hinnatud tööandja.

Keskendume töö kvaliteedile ja pikaajaliste koostöösuhete arendamisele. Seoses ettevõtte kasvuga ja tootmistegevuse laiendamisega otsime oma kollektiivi uusi töötajaid Eestis.