Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210921

Videode monteerija

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Videode töötlemine (pilt, heli, efektid, liikumised) ja monteerimine

Ootused kandidaadile

- Senine töökogemus videode monteerimisel, programmide Adobe Primier, After Effect ja Flash hea kasutamisoskus
- Inglise keele oskus arusaamise ja enese väljendamise tasandil
- Töötahe, kohusetundlikkus, põhjalikkus, täpsus ja ausus

Ettevõte pakub

- Skandinaavia ettevõttele omast töötajakesksust
- Paindlikku töökorraldust
- Võimalust keskenduda oma töö heale teostusele

Tööpakkumise number
#210921

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 13000 - 19000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. november 2010
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
Oskustele ning tööle vastav korralik töötasu.

Chiron Media on Norra-Eesti e-õppe firma, mille peamiseks tooteks on e-kursused üksikisikutele ja organisatsioonidele. Lähemalt meie ettevõtte ning e-
kursuste kohta vaadake www.c-m.no ja www.chironmediashop.com.

Soovime olla oma töötajatele hinnatud tööandja ning pakkuda oma klientidele kõrgel tasemel tooteid.

Otsime oma meeskonda videode monteerijat.

Parema ülevaate saamiseks meie toodetest ning organisatsioonist tutvuge meie e-poe ja kodulehega: www.chironmediashop.com ja www.c-m.no

Vaata rohkem