Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547903

Veterinaararst-seemendaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõrgetoodanguliste lehmade ja noorkarja ravimine ja profülaktika.
Veiste kunstlik seemendamine.

Ootused kandidaadile

Kõrgem veterinaarmeditsiiniline haridus. Seemendaja kvalifikatsioon.
B kategooria juhilubade olemasolu vajalik.
Isikuomadused - paindlikkus, distsiplineeritus, koostöö- ja enesetäiendamisvalmidus.

Ettevõte pakub

Täistööaeg. Korralik töötasu.
Lüpsifarmi paigaldatud Herd Navigator.
Ametiauto.
Vajadusel elamispind(maja või korter).

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob 55645409

Tööpakkumise number
#547903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem