Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177485

Veterinaar

Firma nimi peidetud
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime veterinaari, kelle töö sisuks on piimaveiste ravi ja seemendamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on veterinaariaalane haridus;
  • Sul on olemas B-kategooria juhiluba;
  • tunned kontoritöö tasemel arvutit;
  • oled kohusetundlik
  • ning soovid põllumajandusettevõttes töötada.

Kasuks tuleb töökogemus veterinaarina veisekasvatusega tegelevas ettevõttes.

Pakume Sulle meeldivat kollektiivi, koolitusvõimalusi ja väljakutseid pakkuvat tööd.

Lisainfo

Veterinaari töö kohta saad täpsemat informatsiooni telefonil 504 1775.

Tööpakkumise number
#177485

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2009

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mis koondab enda alla 9 piima tootmisega ja noorkarja kasvatamisega tegelevat tütarettevõtet.

Vaata rohkem