Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269889

Vetelpäästja (Tartu, Pühajärve)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on veeohutuse ja avaliku korra tagamine supelrandades.

Ootused kandidaadile

  • hea ujumisoskus
  • kiire reageerimisvõime ja pingetaluvus
  • keskharidus
  • vanus alates18, EV kodanik või alalise elamisloaga isik
  • eesti ja soovitavalt vene keele oskus

  • huvitavat ja vastutusrikast hooajalist (1 juuni - 31 august 2012) tööd
  • koolitust (kohustuslik läbida, toimub enne tööle asumist)
  • vahetustega tööd

Lisainfo

Ühendust võtame vaid nõudmistele vastavate ja sobilike kandidaatidega!

Valvatavad rannad: Tartu, Pühajärve. Sobiliku piirkonna saate valida kui vajutate nuppu "Soovin kandideerida".

Tartu koolitus toimub mai alguses.

Tööpakkumise number
#269889