Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341843

Vetelpäästja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kalev Spa veekeskus pakub tööd vetelpäästjale. Vetelpäästja töö eesmärgiks on klientide ohutuse ja turvalisuse tagamine veekeskuses.

Ootused kandidaadile

- väga hea ujumisoskus
- väga hea suhtlemisoskus
- läbitud basseini vetelpäästja põhikursus
- kiire reageerimisvõime kriitilistes situatsioonides
- hea pingetaluvus
- orienteeritus meeskonnatööle ja positiivne ellusuhtumine
- soov ja oskus lastega töötada
- vanus alates 21 eluaastast
- eesti ja vene keele oskus
- soovitavalt inglise ja soome keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes
- töökohta asukohaga Tallinna vanalinnas
- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
- võimalust töötada graafiku alusel
- koolitusi
- tasuta veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust
- jt soodustusi Kalev Spa hotelli ja veekeskuse toodetele ja teenustele

Lisainfo

Kasuks tuleb
- varasem töökogemus vetelpäästjana või valvetreenerina
- hea füüsiline ettevalmistus

Tööpakkumise number
#341843

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. mai 2014
Kuulutus sisestati:
8. mai 2014

Kalev Spa hotell ja veekeskus Tallinna vanalinnas on moodne vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised Eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon

Vaata rohkem