Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62826

Vetelpäästja, kaatrijuht, meditsiinitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

veeohutuse tagamine avalikes supelrandades

Ootused kandidaadile

keskharidus
vähemalt 18-aastane EV kodanik või alalise elamisloaga isik
eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
head pingetaluvust
kiiret reageerimisvõimet
head ujumisoskust
miditsiinitöötajalt meditsiinilist haridust
kaatrijuhilt kaatrijuhi lubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
koolitust
vahetustega tööd

Tööpakkumise number
#62826