Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170556

Verekabineti juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-haigla verekabinetile esitavate nõuete täitmise organiseerimine, s.h. haigla transfusioon meditsiinialase tegevuse juhendamine
- haigla verekabineti igapäevase töökorralduse väljatöötamine ning juhtimine
- haigla verekabinetilt nõutava dokumentatsiooni täitmine
- temale alluva personali juhendamine
- verekabineti töö kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

-soovitavalt hematoloogi kutse või pädevus vereteenistuse arsti/spetsialisti erialal
-soovitavalt vähemalt 3aastane töökogemus immuunhematoloogia erialal, administratiivse töö kogemus
-eesti keele oskus kõrgtasemel
-ühe võõrkeele (soovitav inglise keele) oskus suhtlustasemel
-infotehnoloogiliste vahendite kasutamise oskus, tööks vajalikke arvutiprogrammide kasutamise oskus
-õppimis-,koostöö- ja suhtlusvalmidus,initsiatiivikus, ausus, korrektsus, järjepidevus töös, autoriteetsus, tasakaalukas, kõrge stressitaluvus, otsustusvõimelisus.

Ettevõte pakub

-ametialast väljaõpet
-stabiilset töökohta
-enesearendamise ja erialase täiendkoolitamise võimalusi
-kaasaegset töökeskkonda
-häid töötingimusi ja -vahendeid

Tööpakkumise number
#170556

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2008

Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on moodustatud 2003. aastal, et ühendada Kohtla-Järve ja Jõhvi linnades aktiivravi osutavate haiglate tegevus. Haigla otsene vastutuspiirkond on rohkem kui 100,000 elanikku, haiglas on ca 350 statsionaarset ravivoodit ja ca 900 töötajat. Haigla nõukogus on võrdselt esindatud Kohtla-Järve linn ja Tartu Ülikooli Kliinikum.

Vaata rohkem