Värsked tööpakkumised

Veosekindlustuse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21921

Tööpakkumise number

21921

Töö kirjeldus

-uute klientide hankimine ja olemasolevate klientide teenindamine,
-kindlustuse kliendibaasi haldamine,
-müügi edendamine ja tootearendus.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on vanuses alates 25 a. ning soovitavalt müügitöö kogemusega. Kandidaadilt eeldame teotahet, algatusvõimet, korrektsust ning head suhtlemisoskust. Kasuks tuleb kindlustusalane töökogemus. Nõutav on eesti keele valdamine ning hea vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:
-huvitavat tööd väikses kollektiivis;
-eneseteostuse võimalust;
-konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Lisainformatsioon telefonil 6 410 436 või meiliaadressil inges@inges.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
29. mai 2003

AS Inges Kindlustus on kahjukindlustusega tegelev kindlustusselts Eestis. Meie peamisteks toodeteks on kohustuslik liikluskindlustus, vedaja vastutuse kindlustus, reisikindlustus ning veosekindlustus.