Värsked tööpakkumised

Veokorraldaja/logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192148

Tööpakkumise number

192148

Töö kirjeldus

  • juhtide töö koordineerimine vastavalt veotellimustele
  • operatiivküsimuste lahendamine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus rahvusvahelises maanteetranspordis
  • hea eesti-, vene-, inglise või/ja saksa keele oskus
  • hea suhtlemisoskus ja kiire otsustusvõime
  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes Belgias
  • kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata inglise keelne CV .

Asukoht:
Belgia
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. märts 2010
Kuulutus sisestati:
9. märts 2010

Scanfor on professionaalne, paindlik ja klienditeenindusele keskendunud transpordi- ja ekspedeerimisettevõte. Pakume veoteenuseid Eesti ja paljude Euroopa riikide vahel. Otsime veokorraldajat / logistikut meie Belgia peakontorisse.