Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149561

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma arenevasse ettevõttesse
VEOKORRALDAJAT- LOGISTIKUT
Tööülesanneteks on:
veoautode ja puiduhakkurite töö korraldamine;
klientide õigeaegne varustamine toormega (hakkepuit,saepuru jne.);
veoselehtede sisestamine arvutisse,andmete kontroll ja aruannete koostamine ning esitamine juhatajale;
infovahetuse teostamine ettevõttes

Ootused kandidaadile

suurepärane suhtlemisoskus;
hea pingetaluvus ja suutlikus eriolukorras orienteeruda;
meeskonna juhtimise kogemus;
eelnev töökogemus logistika või juhtimise alal;
arvuti kasutamise oskus;
vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb ka inglise keele oskus;

Ettevõte pakub

tulemusliku töö eest vääriline tasu;
koolitused, tööalased reisid;
positiivne ja asjalik töökeskkond;
arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#149561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2008
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

AS PK Oliver on ettevõte, kelle põhitegevusalaks on hakkepuidu tootmine ja katlamajade varustamine biokütusega.

Vaata rohkem