Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59543

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Rahvusvaheliste kaubavedude planeerimine ja korraldamine
  • Suhtlemine klientidega ja uute partnerite leidmine (rahvusvahelised logistikafirmad)
  • Autojuhtide ja veeremi töö organiseerimine, vajadusel allvedajate leidmine
  • Uute logistikaprojektide väljatöötamine ja elluviimine
  • Rahvusvahelistel vedudel vajaliku dokumentatsiooni haldamine
  • Aruandlus ja infovahetus

Ootused kandidaadile

  • Teadmised autotranspordi korraldusest
  • Suuline ja kirjalik inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • Positiivne ellusuhtumine ning hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • Enesekehtestamise oskus ja otsustusvõime
  • Valmisolek iseseisvaks tööks ja aja planeerimise oskus
  • Usaldusväärsus ja lojaalsus tööandjale
  • Kohusetundlikkus ja korrektsus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Eneseteostuse võimalust
  • Vaheldusrikast ja rutiinivaba tööd arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • erialane haridus
  • eelnev töökogemus
  • muude võõrkeelte oskus
  • autojuhilubade olemasolu (B kategooria)

Tööpakkumise number
#59543