Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145074

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veokorraldaja töö eesmärgiks on suhtlemine transpordifrmade ja tootjatega kaubavedude korraldamiseks. Uute klientide leidmine ning olemasolevate klientide haldamine.

Peamisteks ülesanneteks on:
- rahvusvaheliste kaubavedude planeerimine ja organiseerimine;
- autojuhtide töö korraldamine;
- vajalike kontaktide leidmine ja läbirääkimiste pidamine;
- vajaliku info liikumise tagamine;
- uute klientide leidmine ja müügipakkumiste koostamine;
- transpordiprogrammi haldamine.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes:
- oskab oma aega planeerida;
- on aktiivse edumeelse ja positiivse ellusuhtumisega;
- on algatusvõimeline, iseseisev ja aktiivne oma töövaldkonna edasi arendamises;
- räägib eesti keelt ning valdab vene ja/või inglise keelt suhtlustasemel (kõik teised keeled tulevad kasuks);
- on kohusetundlik ja vastutab oma tegude/otsuste eest;
- on klientidele ja teenindusele orienteeritud;
- omab tahet töötada veokorraldajana.

Kasuks tuleb varasem töökogemus transpordivaldkonnas ja/või erialane haridus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset eneseteostusvõimalust;
- motiveerivat tasustamise süsteemi;
- arenevat, edumeelset ning nooruslikku meeskonda;
- enesetäiendamise ja koolituse võimalust;
- julgustust ja toetust tööeesmärkide saavutamiseks.

Tööpakkumise number
#145074

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
19. märts 2008

Ferroline Grupp OÜ missiooniks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset transporditeenust, mis on ühendatud professionaalse ja personaalse klienditeenindusega.
Oleme 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Korraldame rahvusvahelisi ja Eesti siseseid kaubavedusid ning kaupade ladustamist. Vajadusel pakume veosekindlustust, tollimaakleri teenust ning vormistame tolli läbimiseks vajalikke dokumente.

Vaata rohkem