Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180238

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide hankimine ja olemasoleva kliendibaasi haldamine
  • Vedude organiseerimine
  • Ettevõtte allhankijatega suhtlemine ja transpordivahendus

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 3-aastane töökogemus logistiku või ekspediitorina
  • Väga hea eesti keele oskus, väga hea inglise ja vene kõnekeel
  • Väga hea suhtlemisoskus ja enesekindlus
  • Analüüsivõime
  • Kliendile suunatus ja probleemide lahendamise oskus
  • Vastutustundlikkus ja tulemustele suunatus

Kasuks tuleb
Muu võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

  • Väga häid teenimisvõimalusi
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Noort ja mõnusat meeskonda
  • Kõike heaks kommunikatsiooniks vajalikke vahendeid

Tööpakkumise number
#180238