VEOKORRALDAJA Tallinna osakonda

TRANSMARK OÜ

Tööpakkumise number

625244

Töö kirjeldus

  • Järgmise päeva veoringide koostamine
  • Kaupade sorteerimise/ vastuvõtu / väljastuse korraldamine
  • Jooksvate logistiliste probleemide lahendamine ja koordineerimine
  • Töö on graafiku alusel- nädal tööl/nädal vaba, tööaeg 22.00-09.00
  • Kohene tööle asumise võimalus

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus transpordi ja logistika valdkonnas
  • Hea pinge taluvus
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • B-kategooria juhiload
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Kaasaegseid töövahendeid

Otsime seoses töömahtude suurenemisega Tallinna Peetri terminali veokorraldajat.

Lisainformatsioon telefonil: Erkki 56 492 600

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.

Avan ettevõtte profiili