Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289580

VEOKORRALDAJA (Soome suund)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Soome vedude korraldamine
- transpordi tellimuste haldamine TMS programmis
- müügiarvete koostamine, kuluarvete kontroll

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus transpordi ja logistika valdkonnas
- eesti ja inglise keele oskus
- arvutioskus (MS Office)
- pingetaluvus
- lojaalsus

Kasuks tuleb:
- erialane haridus
- soome ja vene keele oskus

- stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku ning toetavat kollektiivi
- motiveerivat töötasu
- tasuta transporti Tallinnast töökohta ja tagasi

Tööpakkumise number
#289580

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2012

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.

Vaata rohkem