Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668633

Veokorraldaja (siseriiklikud veod)

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. september 2020
Kuulutus aegub:17. oktoober 2020

Töö kirjeldus

- Suhtlus klientidega, veotellimuste vastuvõtmine ja kinnitamine
- Kauba korjete ja loovutuste planeerimine koostöös terminali ja rahvusvaheliste vedude osakonnaga
- Veoringide koostamine, informatsiooni edastamine autojuhtidele
- Veoarvete koostamine ja kuluarvete esmane kontroll
- Andmehaldus transpordiprogrammis
- Vajadusel hinnapakkumiste koostamine klientidele

Ootused kandidaadile

- Töökogemus logistika- või transpordivaldkonnas, eelkõige Eesti siseriiklike vedude, kullervedude või osakoormate vedude korraldamisel
- Analüütilise mõtlemisvõimega, kes suudab iseseisvalt tööd organiseerida - Hea väljendus- ja läbirääkimisoskus, avatud suhtleja, hea meeskonnatöötaja
- Tööülesannete täitmisel aktiivne, ettevõtlik, kohusetundlik ja täpne
- Vastutustundlik, tulemustele suunatud, lojaalne, hea pingetaluvusega
- Hea planeerimisoskusega ja pühendunud lahenduste leidmisele.
- Väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil.

- stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku ning toetavat kollektiivi
- motiveerivat töötasu- tööandja transport Tallinnast <-> Itellasse (Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald)

Tööpakkumise number
#668633

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem