Logistiku amet on hinnas!
Kui huvitud transpordist ja Sul on töökogemus logistikuna. Oled väga hea suhtleja ja organiseerija, oskad hästi eesti keelt ning valdad suhtlustasemel ka vene ja inglise keelt, julged võtta vastutust ja otsid efektiivsust? Siis võib see pakkumine olla just Sulle! Otsime oma meeskonda VEOKORRALDAJAT- LOGISTIKUT, kelle ülesanneteks saab olema klientide vedude korraldamine Euroopas, Skandinaavias ja Balti riikides; infovahetus veoprotsessi osapoolte vahel ning töötajate töökorralduse, -arvestuse ja veodokumentidega tegelemine.
LOGISTIKAALANE EELNEV TÖÖKOGEMUS;
Euroopa Liidu seadusandluse tundmine, erinevate riikide veolubade, teetasude, laevapiletite tellimine;
pingetaluvus ja info haldamise oskus;
hea suhtleja ja läbirääkija.
eesti, vene ja inglise keele oskus.
eneseteostusvõimalust;
konkurentsivõimelist palka;
ja muid lisahüvesid.
Palun sisesta siia oma küsimus. Küsimus ilmub tööpakkumisel nähtavale kohe, kui tööpakkuja on sellele vastanud. Sinu e-maili aadress jääb seejuures tööpakkumise vaatajatele varjatuks.
NB! Tegemist on avaliku päringuga. Küsimused-Vastused on nähtavad kõikidele CV Keskuse kasutajatele ja võivad olla leitavad otsingumootorite kaudu.
Lisame kirja lõppu automaatselt lingi tööpakkumisele.