Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41078

VEOKORRALDAJA

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • 10-ne tentautorongi pidev rakendamine rahvusvahelistel suundadel
  • kliendisuhete hoidmine, uuendamine
  • kasuks tuleb oma klientisuhete olemasolu
  • uute kliendisuhete loomine

Ootused kandidaadile

Oluliseks peame hea kandidaadi puhul varasemat töökogemust rahvusvahelise autoveo korraldamisel ja pädevust maanteetranspordi vallas.
Hea kandidaat on sihikindel, korrektne, teotahteline, aus, pinget taluv, tehnilise taibuga hakkaja inimene.
Kasuks tuleb keelte valdamine paremaks töö organiseerimiseks ja Cmr-konventsiooni tundmine.

Ettevõte pakub

  • töökoht kontoris
  • lauaarvuti, -telefon ja kõik muu vajalik kontoritehnika
  • vajadusel võimalikud täiendkoolitused
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Otsime oma ettevõttesse inimest, kes on kogenud rahvusvahelise transpordi korraldamise alal.

Tööpakkumise number
#41078