Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714631

Veokorraldaja

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uues ametis ootavad Sind erinevad väljakutsed, mis ei lase Sinu tööpäeval rutiinseks muutuda. Sinu tööülesannete hulka kuulub rahvusvaheliste maanteevedude korraldamine , kaupade ekspedeerimine, suhtlemine autojuhtide- ja koostööpartmeritega ning neile tööülesannete andmine. Kliendisuhete loomine ja hoidmine, koormate moodustamine, tehnika sobivuse valimine ning autode/ haagiste/ kaupade liikumise jälgimine ning veoravete koostamine ja kuluarvete kontroll.

Ootused kandidaadile

Liitu meie kollektiiviga, kui:

Sul on eelnev töökogemus transpordi või logistikavaldkonnas või omad/ omandad haridust antud erialal.

pingelised olukorrad ei löö Sind rivist välja.

Räägid suhtlustasandil eesti ja inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks.

hea digipädevus

oled aktiivne suhtleja ja hindad meeskonnatööd;

Ettevõte pakub

Sind ootavad :

Kohapeal, toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid

Omatöötajate soodustused

Võimalus töötada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes;

Tööpakkumise number
#714631

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem