Värsked tööpakkumised

Veokorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184117

Tööpakkumise number

184117

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda VEOKORRALDAJAT

kelle peamisteks ülesanneteks on:
- siseriiklike kaubavedude planeerimine ja organiseerimine;
- autojuhtide töö korraldamine;
- vajalike kontaktide leidmine ja läbirääkimiste pidamine;
- vajaliku info liikumise tagamine;
- uute klientide leidmine ja müügipakkumiste koostamine;
- transpordiprogrammi haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes:
- omab eelnevat töökogemust logistika valdkonnas;
- oskab oma aega planeerida ning on kõrge pingetaluvusega;
- on väga hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskusega;
- on algatusvõimeline, iseseisev ja aktiivne oma töövaldkonna edasiarendamises;
- räägib eesti keelt ning valdab vene ja inglise keelt suhtlustasemel;
- on kohusetundlik ja vastutab oma tegude/ otsuste eest;
- on klientidele ja teenindusele orienteeritud;
- on aktiivse edumeelse ja positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset eneseteostusvõimalust;
- motiveerivat tasustamise süsteemi;
- arenevat, edumeelset ning nooruslikku meeskonda;
- julgustust ja toetust tööeesmärkide saavutamiseks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
16. september 2009

Oleme 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhilisteks tegevusaladeks on siseriiklike ja rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine ning ladustamisteenuse pakkumine. Ferroline Grupp OÜ missiooniks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset transporditeenust, mis on ühendatud professionaalse ja personaalse klienditeenindusega.