Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122771

Veokite teeninduskeskuse juht (Soome)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tagada NTM masinate kõrgekvaliteediline remont ja hooldus
  • Mehaanikute juhendamine ja kontrollimine
  • Klientide teenindamine
  • Koostöö Närpesi tehase juures asuva hooldusosakonnaga, materjalide ja varuosade tellimine
  • Teeninduskeskuse igapäevane juhtimine ning kasumlikkuse eesmärkide saavutamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt 3-aastane töökogemus masinate remondi alal (soovitavalt veokite alal)
  • Sul on tehniline haridus, soovitavalt mehaanika valdkonnas
  • Kasuks tuleb inimeste juhtimise kogemus, kuid see pole kohustulik
  • Töökeel on soome keel, seega pead seda valdama kõnes ja kirjas heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi
  • Karjäärivõimalusi
  • Head palka (sõltub paljuski oskustest ja varasemast kogemusest)
  • Tasuta majutust

Tööpakkumise number
#122771

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul ühte Põhjamaade juhtivat haagiste, prügipakkijate ja pealisehitiste tootjat – NTM (Närpes Trä ja Metall). NTM on asutatud 1950. aastal Soome läänerannikul paiknevas Närpesi linnas. Täna töötab firmas üle 300 inimese. Tütarfirmad paiknevad Inglismaal, Rootsis ja Eestis.
Lõuna-Soomes Lapinjärvil (80km Helsingist) asub NTM veokite väike teeninduskeskus, kus töötab 3 spetsialisti.

Vaata rohkem