Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60850

Veokite tarnespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- suhtlemine tehase veokite tellimise ja tarnimise osakondadega
- aruandluse ja analüüside koostamine
- kereehituste koordineerimine
- veokite tellimis-ja tarneprotsesside jälgimine

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus ja/või teadmised kaasaegsetest raskeveokitest
- soovitavalt eelnev töökogemus raskeveokite valdkonnas
- korrektsus töös dokumentatsiooniga
- eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb soome, saksa ja vene keele oskus suhtlemistasandil
- arvuti kasutamine igapäevatöös

Sobiv kandidaat on aktiivne, rõõmsameelne, avatud ja hea suhtleja, kellele meeldib meeskonnatöö ning kes on valmis pidevaks enesetäiendamiseks.

Ettevõte pakub

- pidevalt ajaga kaasaskäivat ning arenevat töökeskkonda
- oma töö tegemiseks vajalikku väljaõpet
- vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ja dünaamilises meeskonnas
- motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu
- meeldivat ja asjalikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#60850