Värsked tööpakkumised

Veoautojuht-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155541

Tööpakkumise number

155541

Töö kirjeldus

Veoautojuht paberkauba laialiveoks Tallinnas ja Eestis. Peab omama vähemalt C-kategooria luba läbinud veoautojuhikoolituse. Peab oskama sõita kaubaveobussi ja veoautoga kandejõuga 6 t. Omama tõstukijuhi tunnistust. Töökohustused: Saabuva paberkauba autolt mahalaadimine ja lalttu paigutamine, koorma komplekteerimine saatedokumentide alusel, laadimine laost tõstukiga autole, laialivedu Eestis ja üleandmine klientidele. Laos korra hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

ˇFüüsiliselt terve. Suhtlemisoskusega. Eesti keele ja suhtlemistasandil vene keele oskus.

Pakume konkurentsivõimelist palka. Töötamisel kasutatavad autod on uued. Autod remonditakse teeninduses. Ettevõte on väikse töötajate arvuga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008
Brutopalk:
Alates 13000 kuni 15000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
pärast katseaega 15 000 krooni kuus, võimalikud preemiad

Paberkauba hulgimüük