Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155541

Veoautojuht-tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautojuht paberkauba laialiveoks Tallinnas ja Eestis. Peab omama vähemalt C-kategooria luba läbinud veoautojuhikoolituse. Peab oskama sõita kaubaveobussi ja veoautoga kandejõuga 6 t. Omama tõstukijuhi tunnistust. Töökohustused: Saabuva paberkauba autolt mahalaadimine ja lalttu paigutamine, koorma komplekteerimine saatedokumentide alusel, laadimine laost tõstukiga autole, laialivedu Eestis ja üleandmine klientidele. Laos korra hoidmine.

Ootused kandidaadile

ˇFüüsiliselt terve. Suhtlemisoskusega. Eesti keele ja suhtlemistasandil vene keele oskus.

Pakume konkurentsivõimelist palka. Töötamisel kasutatavad autod on uued. Autod remonditakse teeninduses. Ettevõte on väikse töötajate arvuga.

Tööpakkumise number
#155541

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 13000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
pärast katseaega 15 000 krooni kuus, võimalikud preemiad

CVKeskus.ee klient

Paberkauba hulgimüük

Vaata rohkem