Värsked tööpakkumised

Veoautojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 226642

Tööpakkumise number

226642

Töö kirjeldus

- veoteenuste osutamine kallur- ja/või multiliftautoga
- masinasse heaperemehelik suhtumine
- igapäevane aruandlus
- klientide sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine
- valmisolek töötada öisel ajal (lumevedu)

Nõudmised kandidaadile

- C-kategooria juhiload
- eelnev staaz vähemalt 2 aastat
- oskus käsitleda ka miniekskavaatorit ja kompaktlaadurit
- eelnev liikluseeskirjade rikkumiste puudumine
- kohusetundlik ja töökas
- hea füüsiline vastupidavus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- elementaarne remondivõimelisus

Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
- ametlikku töötasu
- stabiilset ja aastaringset tööd
- mõistlikku suhtumist
- tööd arenevas ettevõttes
- tööriideid, mobiiltelefoni

Lisainfo

- tööaja arvestus toimub summeeriult
- töö ei toimu 8:00-17:00, vaid vastavalt klientide tellimustele
- peab olema valmisolek töötada ka õhtusel-öisel ajal ja nädalavahetusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2011
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2011
Brutopalk:
Alates 3.5 kuni 4 EUR tunnis

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.
Ettevõtte on spetsialiseerunud operaatoritega ehitusmasinate rentimisele, millele lisaks teostame lammutustöid, kaeve- ja mullatöid, teetöid ja territooriumite hoolduskoristust.
Talveperioodil on meie peamiseks tegevusharuks mehhaniseeritud lumetõrje, mida oleme teostanud alates firma algusaegadest ja iga aastaga on klientide ja objektide hulk suurenenud.
Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid tänu kontserniettevõtte staatusele omame koostööpartnereid ka Põltsamaal ja Tartus.

Meie kontserni eesmärk on pakkuda klientidele (nii firmad kui ka erakliendid) korrektset teenust tehniliselt korras mehhanismide ja oma mehhanisme hästi tundvate operaatoritega.
Meie masinapargis on esindatud alljärgnevad tehnika ja teenuste liigid: roomikekskavaator, miniekskavaator, ratasekskavaator (rahvakeeli kummijuku), ekskavaator-laadur, kivipurustusmasin, frontaallaadur, teleskooplaadur, kompaktlaadur, kettfrees, raskeveotreiler, torustike TV-uuringute buss, survepesuauto, imuauto, kallur, korvtõstuk, veepaak, kauba,- veoteenus ja kolimisteenus.