Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522189

VEOAUTOJUHT (hüdrotõstukiga autole)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Erinevate ehitusmaterjalide vedu, -tõstmine ja -montaaz
- Tõstetööd kraanatõstuk autoga (hüdrotõstuk)

Vajadusel väljaõpe kohapeal!

Ootused kandidaadile

- C- kategooria juhtimisõigus (soovitatavalt ka CE- kategooria)
- eesti keele oskus
- tehniline mõtlemine
- füüsiline vastupidavus
- kohusetundlikkus ja täpsus
- positiivset suhtumist klienti ja firmasse
- iseseisev tegutsemisvõime ja töötahe
- kasuks tuleb eelnev töökogemus kraana- või tõstukautodega töötamisel

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- kaasaegseid töövahendeid
- stabiilset, vaheldusrikast ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#522189

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
8. märts 2018

Arula Veod on transporditurul tegev alates aastast 2001. Meie spetsiifikaks on kaupade transpordi ja teisaldamise kompleksteenus - ehk teiste sõnadega jõuavad Teie kaubad sobivasse kohta ühte transpordi - ja tõstevahendit kasutades: katusekattematerjalid müüjalt Teie maja katusele,
kivialused ehituspoest sobivasse kohta ehitusplatsil, põllumajandustehnika müüjalt Teie õuele jne.

Vaata rohkem