2023-08-23 14:48:55

Veoautojuht Helsingi piirkonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome, Helsingi piirkonda tööle:

Veoautojuht

Vajame ametipädevusega ja abivalmis juhti transpordima C- kategooria sõidukiga Helsingi piirkonnas erinevaid kaupu, sh. toiduaineid ja kodutehnikat. Töö toimub enamjaolt tööpäeviti kell 6 - 18. Mõnikord on aga vaja alustada tööd juba kell 4.

Sobival töötajal peab olema vajalikud load ja koolitused (vaata nõudmised kandidaadile alt), sh. tuleb töötajal olla digitaal meeriku kaart. Kindlasti peab omama varasemat sõidukogemust C-kategooria sõidukiga linnatingimustes manööverdamisega. Lisaks ootame tahet kliendite heaks teenindamiseks ning paindlikkust tööaegade suhtes.

Tööd on võimalik alustada kohe ja pakume pika-ajalist töösuhet.
Töötasu ja lisad makstakse Soome seadusandluse järgi.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- varasem C-kategooria autojuhi töökogemus
- BC kategooria juhilubade olemasolu
- digitaalne autojuhi kaart (digitaal meeriku kaart)
- autojuhi kutsetunnistus
- soome keele oskus suhtlustasemel
- usaldusväärsus, täpsus
- hea füüsiline vorm
- paindlikkus tööaja suhtes
- EU kodakondsus või mitte EU kodanikel tööluba Soomes töötamiseks

Kasuks tuleb:
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
- elukoht Helsingis või selle ümbruses
- sõidukogemus Helsingi ja Uusimaa piirkonnas

Ettevõte pakub

- vajadusel aitame ametnike juures registreerimisel
- vajadusel püüame aidata sobiva korteri leidmisel

Lisainfo

Veenduge kindlasti selles, et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele!
Lisaks palume avaldusele märkida ka palgasoov.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud avaldustega me ei saa arvestada. Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse kokku vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt) - peale avalduse saatmist.
Vaata sarnaseid tööpakkumisi mujal Soomes meie kodulehelt !

Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel, nii ei pea me Teie avaldust ümber sisestama meie andmebaasi.

Kontaktisik: Elise Nieminen
Koduleht: http://www.workpower.fi/est