Värsked tööpakkumised

Veoautodele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115548

Tööpakkumise number

115548

Töö kirjeldus

Remondilukksepp veoautodele keevitamisoskusega

Nõudmised kandidaadile

Töötahe, suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Korralikku palka ja töötingimusi

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2007
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2007

Imre Auto OÜ

OÜ Imre Auto on 100% eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhilisteks tegevusaladeks on kujunenud ehitusplatside ettevalmistamine,killustik ja liivaluste valmistamine, lammutustööd, ehitus lammutus jäätmete vedu, konteinerite rent, erinevad mulla ja planeerimis tööd. Pakume veel teenuseid järgmiste seadmetega: kallurid, kallurid haagistega, poolhaagis kallurid, multilift- kallurid, ekskavaatorid, lint- ekskavaatorid, mini- ekskavaatorid, buldooser, kopp- laadur.