Värsked tööpakkumised

Veoautode remondiluksepad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211115

Tööpakkumise number

211115

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Lapenranna piirkonda veoautode ("rekka") remondilukseppa. Nõutud iseseisva töö kogemus, piduritööd, keevitusoskus. Tegemist on suure ettevõttega.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav pikk kogemus veoautode remondiluksepa kogemus (min. 5 aastat!), soome keele oskus, keevituse oskus.
NB! Kandideerida ainult juhul, kui täidate kõiki esitatud nõudeid

Ametlikku Soome lepingut, palkka al. 170 eek/h, ettevõtte poolset majutust.

Lisainfo

Kasuks tuleb Soome töökogemus rasketehnika remondi alal!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. november 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)