Värsked tööpakkumised

Veoautode mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41520

Tööpakkumise number

41520

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd veoautode mehaanikule Iirimaale Dublini lähipiirkonda transpordiettevõttesse, millel on töös 40 veoautot.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame töökogemust (ametlikku) mehaanikuna (soovitavalt veoautodega)
inglise keele oskust suhtlemistasandil, võimalust tööle asuda 2-4 nädala jooksul alates kandideerimisest ning soovi töötada Iirimaal 1-aastase töölepingu alusel

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust

Lisainfo

Kindlasti on vajalik professionaalse töökogemuse olemasolu. Kasuks tuleb ka vastavasisulise hariduse (mehaanika, tehnika, autoremondi alal) olemasolu. Palume mitte kandideerida kandidaatidel, kes on mitteametlikult teinud juhutöid või remontinud nn hobikorras vanemat tehnikat, sest ettevõtte soovib värvata kogemustega mehaanikut.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. märts 2005
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 40000 kuni 45000 EEK kuus