Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126102

Veoauto varuosade müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügispetsialisti tööülesanneteks on:
* isiklike müügiplaanide koostamine ja järgimine
* osakonna plaanide koostamisel osalemine
* turusituatsiooni ning konkurentide analüüs
* uute klientide leidmine ning olemasolevate suhete hoidmine
* hankijatega suhtlemine jpm.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
* eriharidust tehnilisel alal
* veoautode ja haagiste ehituse tundmist
* head arvutikasutamise oskust (Word, Excel)
* inglise või soome keele oskust suhtlustasandil
* head vene keele oskust
* head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
* eelnevat töökogemust müügi alal

Ettevõte pakub

* töö tulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka
* laialdast motivatsioonipaketti
* ametiautot ning mobiiltelefoni
* sõbralikku töökollektiivi
* meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
* pidevat erialast koolitust ning reisimist
* arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#126102