Värsked tööpakkumised

Veoauto varuosade müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363290

Tööpakkumise number

363290

Töö kirjeldus

Vastutad Gokart AS (peamiselt veoauto varuosade) müügi kasumliku arendamise eest koostöös müügimeeskonna, tegevjuhi, Euroopa tootjate ja kaubatarnijatega.

Arendad koostööd meie olemasolevate klientidega ja lood suhteid uute klientidega (transpordi- ja raskeveokite remondiettevõtted, autoparkide omanikud ja haldajad). Oled ka aktiivselt kaasatud tooteportfelli arendamisse.

Nõuandvas rollis osaled Gokarti Eesti üksuse eelarve koostamises ja investeeringute plaani ettevalmistamises. Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub ka mõõdikute, eelarvete, arenguplaanide ettevalmistamine ja korrigeerimine, kaitsmine, järgimine / elluviimine.

Sinu töökoht asub Tallinnas. Igapäevaselt külastad kliente Eesti piires ning oled valmis ebaregulaarseteks komandeeringuteks Soomes asuvasse emaettevõttesse ning tootjate ja koostööpartnerite koolitustele Euroopas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et oled väga energiline ja aktiivne tehnilise taibuga professionaal ning tunned siirast huvi klientide ja nende sõidukite vastu. Töötad innukalt tulemuste saavutamiseks, oled järjekindel, avatud, ärile suunatud ja loominguline.

Oled müügivaldkonnas edu saavutanud ja soovid oma edukat arengut koostöös Gokart AS-ga jätkata. Soovitavalt omad autovaldkonna töökogemust (müük, hooldus, varuosade müük, autopargi haldamine, ideaalis raskeveokite sektoris).

Eelise annab varasem kokkupuude protsesside arendamise ja projektijuhtimisega.

Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles ning suudad suuliselt ka vene keeles suhelda. Soome ja teiste keelte oskus on eeliseks. Oled vilunud MS Office kasutaja ja omad kehtivat juhiluba.

Pakume väljakutseid Euroopas juhtkohal olevas kontsernis, võimalust firma turuosa Eestis arendada ja koos meie professionaalse meeskonnaga kasvada. Loomulikult pakume ka tulemustest sõltuvat väärilist tasu.

Lisainfo

Lisainfo saamiseks vaata www.bpw.de/en, www.trailerline.eu/lang/estonian või helista Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520. Kandideerimiseks palume saata oma CV ja avaldus koos palgasooviga inglise keeles märgusõnaga ”Gokart” hiljemalt 10.12.2014. Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

Gokart AS kuulub BPW Bergische Achsen KG kontserni, mis on Euroopa juhtivaid raskeveo- ja sõiduautohaagiste telgede valmistajaid. Gokart AS on haagisetelgede, nende varuosade, raskeveokite ja busside varuosade ning kerghaagiste komponentide müügiettevõte.
Eestis tegutseme alates 1996. aastast ja anname meie Tallinna ja Pärnu esindustes tööd seitsmele inimesele.

Oma kasvu jätkates otsime nüüd veoauto varuosade müügijuhti.