2023-08-23 14:48:55

Veoauto varuosade müügijuht Lõuna-Eestis

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda energilist, suhtlemisaldist, rõõmsameelset ja enesekindlat rasketehnika varuosade müügiesindajat, kelle põhiliseks tööülesandeks on auto- ja põllumajandus sektoris uute klientide otsimine, olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine läbi aktiivse müügi.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad vähemalt keskharidust ja oled eelneva tulemusliku aktiivse müügitöö kogemusega. Sind iseloomustab avatud suhtlemine ja hea läbirääkimiste oskus, iseseisvus, saavutusvajadus ja vastutusvõime ning oskus planeerida aega. Eeliseks on, kui tunned hästi piirkondlikku ettevõtluskeskkonda ja omad vajalikke kontakte auto või põllumajandussektoris. Edukaks toimetulekuks on vajalik autojuhilubade olemasolu, eesti ja vene keele oskus ning hea arvuti tundmine.

Pakume Sulle arenevas ettevõttes liikuva iseloomuga, huvitavat ja vaheldusrikast täistööajaga tööd, täienduskoolitusi ja kaasaegseid töövahendeid ning vastavalt tulemustele motiveerivat töötasu.