Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628807

Veoauto tehnik Jüris

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veoautode ja busside defekteerimine ja remont;
  • haagiste defekteerimine ja remont;
  • hooldustööde teostamine;
  • hüdraulika ja pneumaatika süsteemide remont.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti ja inglise keele lugemisoskus ja arusaamine;
  • varasem töökogemus antud valdkonnas;
  • täpsus ja kohusetundlikkus.

Kasuks tuleb:
  • loominguline mõtlemine;
  • pingetaluvus;
  • valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • koolitusi;
  • motiveerivat palgasüsteemi;
  • arenemisvõimalusi.

NB! Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#628807

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. Lisaks oleme Belgia bussitootja VanHool ning Hollandi haagisetootja Knapen ametlik teeninduspartner Eestis.

Vaata rohkem