Veoauto tehnik Jüris VIP1

TRUCK TRADING ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

606162

Töö kirjeldus

  • veoautode ja busside defekteerimine ja remont;
  • haagiste defekteerimine ja remont;
  • hooldustööde teostamine;
  • hüdraulika ja pneumaatika süsteemide remont.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti ja inglise keele lugemisoskus ja arusaamine;
  • varasem töökogemus antud valdkonnas;
  • täpsus ja kohusetundlikkus.

Kasuks tuleb:
  • loominguline mõtlemine;
  • pingetaluvus;
  • valmisolek meeskonnatööks.

NB! Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega!

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • koolitusi;
  • motiveerivat palgasüsteemi;
  • arenemisvõimalusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019
Soovin kandideerida

Veoauto tehnik Jüris

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. Lisaks oleme Belgia bussitootja VanHool ning Hollandi haagisetootja Knapen ametlik teeninduspartner Eestis.

Avan ettevõtte profiili