Värsked tööpakkumised

Veoauto mehaanik Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124949

Tööpakkumise number

124949

Töö kirjeldus

Küprosel, Larnacas asuv firma vajab veoauto mehaanikut. Töö sisuks on veoautode hooldamine ja parandamine.

Kui soovid vaheldust, tahad end proovile panna ning tutvuda uue kultuuri ja põnevate inimestega, on see tööpakkumine sobiv just Sulle!

Nõudmised kandidaadile

inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb erialase terminoogia tundmine
meesterahvas vanuses 30-35 eluaastat
eelnev töökogemus antud alal

Ettevõte pakub

palk netos: £550CYP (Küprose naela) kuus = 14 850 EEK kuus
tervisekindlustus
majutus
töölepingu kestvus 1 aasta, võimalik ka pikendada
tööaeg 6 päeva nädalas; 07:30 - 16:00, lõunapaus 1 tund

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel.

Asukoht:
Küpros
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
21. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.