Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38946

Ventilatsioonitööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ressursside leidmine ja planeerimine
- ehitustööde planeerimine ja organiseerimine ehitusplatsil
- ehitusobjektide eelarvejärgne projektijuhtimine
- ajagraafikute koostamine
- töö dokumenteerimine
- tööliste ja alltöövõtjate kõikvõimalike probleemide lahendamine
- suhtlemine tellija ja järelvalvega
- objektijuhtide töö juhtimine
- objekti riskide hindamine
- ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine
- ventilatsioonitööde osakonna väljaarendamine

Ootused kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus
- vähemalt 3 a. töökogemus projektijuhina ventilatsioonisüsteemide alal
- püsivus, teotahe, oraniseerimisvõime
- hea pingetaluvus
- oskus iseseisvalt töötada
- hea arvuti kasutamisoskus (MS Word, MS Excel, MS Project, Outlook)

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist töötasu
- motiveerivat tulemustele orienteeritud preemiat
- stabiilset tööd arenevas ettevõttes
- täiendõppe võimalusi
- ametiautot

Lisainfo

Tööpiirkond: Tallinn

Tööpakkumise number
#38946