Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320322

Ventilatsioonitööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hinnapakkumiste ja eelarvete koostamine
Suhtlemine tellijate , koostööpartnerite ning klientidega
Alltöövõtulepingute sõlmimine
Arendusprojektide käivitamine ja juhtimine
Ehitusobjektide tähtaegse ja nõuetekohase valmimise tagamine ja vastutamine
Eelarve jälgimine ja täitmine

Ootused kandidaadile

Eelnev erialane töökogemus
Tehniliste jooniste lugemis oskus ja ehitustehniline taiplikus
Ventilatsioonialaste normide ja seadusandluse tundmine
Eesti-ja soome keele oskus suhtlus tasandil
Hea pingetaluvus, oskus toime tulla muutuvate olukordadega

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Püsivat töösuhet ja häid arenguvõimalusi
Motiveerivat tasu vastavalt tulemustele
Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda

Lisainfo

Palume ühendust võtta e-maili teel: kaivo(ätt)vexoren.ee

Tööpakkumise number
#320322

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
17. september 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem