Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63002

Ventilatsioonitehnika müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 1990.a. asutatud ehituse kommunikatsiooniseadmete müügi ja hooldusega teglev mainekas firma.

Tööülesanneteks on:

  • ventilatsiooniseadmete müük
  • pakkumiste koostamine
  • suhtlemine ja suhete hoidmine klientide ja hankijatega
  • klientide nõustamine ja harimine
  • tellimuse töötlemine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • müügitööks sobiv suhtluslaad
  • vene keele oskus kõnekeele tasemel
  • arvuti kasutusoskus kontoritarkvara tasemel
  • tehniline haridus

Kasuks tuleb

  • tehniliste jooniste lugemisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • toetust töötajate initsiatiivikusele
  • huvitavat õppematerjali tehnikahuvilisele inimesele
  • head palka, mida saab heade töötulemustega tõsta

Tööpakkumise number
#63002