Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57575

Ventilatsioonisüsteemide paigaldajad Soome

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime pidevalt kvaliteetset oskustööjõudu oma Soome klientidele. Kui tunned, et oled piisavalt osav, omad kogemusi ja suhtud oma töösse täie tõsidusega, siis kandideeri kindlasti, lase meil teha sulle pakkumine.

Ootused kandidaadile

Kõrge professionaalsus, kogemused, täpsus ja tõsine töösse suhtumine. Kasuks tuleb keelteoskus.

Pakume vastavalt töökogemustele ja oskustele konkurentsivõimelist palka. Muud hüved sõltuvad konkreetsest projektist ja töö iseloomust.

Tööpakkumise number
#57575