Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245439

VENTILATSIOONISÜSTEEMIDE PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ventilatsiooni paigaldamine
ventilatsioonisüsteemide montaaž
jooniste lugemine

Ootused kandidaadile

töökogemus 3-5 aastat
töökus
kohustusetundlikkus
kutsetunnistuse või pädevuse olemasolu
inglise, eesti või soome keele oskus suhtlustasandil
oma tööristade olemasolu
B-kat juhiluba ja auto olemasolu
karske eluviisiga (!)

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu
elamispinda
pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#245439

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
28. november 2011

CVKeskus.ee klient

Meie kliendiks on TAVA Arbetskraft
Tava Arbetskraft AB on alates 2000. aastast tegutsev dünaamiline ning innovatiivne ettevõte, mille äritegevus on suunatud personali rendile ja selle vahendamisele. Meie kliendid tegutsevad ehituse, teeninduse, põllumajanduse ning tootmise valdkondades Töö on Stockholmis ja selle lähiümbruses. Töö on täistööajaga, argipäeviti. Tööleping sõlmitakse Eestis registreeritud firmaga

Vaata rohkem