Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210784

Ventilatsioonisüsteemide mõõtetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Hoone ventilatsioonisüsteemide tasakaalustamine
- Mõõtetööde teostamine
- Katseprotokollide koostamine
- Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Vähemalt keskhariduse olemasolu
- B-kategooria juhiload
- Tehniline taiplikus
- Stabiilsus, ausus, kohusetundlikkus, täpsus
- Arvuti kasutamise kogemus (Office, AutoCad)

Hea kandidaat on aktiivne ja ettevõtlik, kiire õppimisvõime ja positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- Arenemisvõimalusi
- Võimalust töötada nooruslikus ja positiivses meeskonnas
- Kaasaegset töökeskkonda
- Koolitust ja väljaõpet töö käigus

Tööpakkumise number
#210784

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. november 2010
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2010

AMECON OÜ on tegutsenud Eestis 2000 aastast. Oleme suurim ventilatsiooni-, kütte- ja jahutussüsteemide reguleerimise/ mõõtmisega ning projekteerimisega
tegelev ettevõte Eestis. Aastatega oleme pidevalt arenenud ja seega suudame täna pakkuda professionaalseid lahendusi nii era- kui äriklientidele. Seoses ettevõtte laienemisega Soome turule, pakume pikkaajalist töösuhet ventilatsioonisüsteemide mõõtetehnikule.

Vaata rohkem