Värsked tööpakkumised

Ventilatsioonisüsteemide lukksepp/plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439828

Tööpakkumise number

439828

Töö kirjeldus

* Ventilatsioonisüsteemide ehitus- ja remonditööd,
tagades tööde kvaliteedi vastavuse ehitusnormidele ja projektdokumentatsioonile
* Ventilatsioonisüsteemide hooldustööd

Nõudmised kandidaadile

* Soovitavalt vähemalt 1 a töökogemus ventilatsioonitöid teostavas firmas
* Täpsus, tähtaegadest kinnipidamine
* Hea suhtlemis- ja koostöövõime
* Iseseisvalt töötamise oskus ja otsustusvõime

* Ventilatsioonialase töökogemuse puudumisel pakume kohapeal väljaõppe võimalust
* Panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
* Tööriideid, tööriistu ja transporti objektile
* Erialast täienduskoolitust
* Arenevat ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb ka varasem töökogemus õhksoojuspumpade ja jahutusseadmete paigalduse alal ning soovitaja olemasolu. Märkida kaaskirja.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
8. september 2016

OÜ Tevent on asutatud 1997. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks läbi aegade on olnud ventilatsioonitööd. Lisaks tegeleme ka kütte- ja jahutusseadmete paigaldamisega. Samuti pakume ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide hooldamise teenust.
Vaata täpsemat informatsiooni meie kodulehelt www.tevent.ee